Michael Dylano Roeleveld

Michael met beer

Bij de tandarts

22 april 2004

Vandaag ben ik met papa en mama naar de tandarts geweest. Ik mocht bij papa op schoot zitten, die in de stoel van de tandarts zat. Toen moest ik mijn mond open doen maar dat vond ik niet zoEURTMn heel goed idee, dus deed ik wel een beetje wat ze vroegen maar hield ik wel mijn lippen over mijn tanden! Ha, stel je voor zeg wat die tandarts allemaal wel niet met mijn tanden wil gaan doen. Toen ging de tandarts maar in papaEURTMs mond kijken en met allemaal apparaatjes in zijn mond. Zie je wel, anders had hij dat bij mij gedaan!

Later heb ik wel die vrouw in mijn mond laten kijken (mevrouwen zijn nou eenmaal zachter dan meneren, kijk maar naar mijn papa en mama). Ik had een mooi gebitje en geen gaatjes, helaas heb ik wel een dode voortand omdat ik daar waarschijnlijk een keer op gevallen ben (mama kon het zich niet zo goed herinneren ik val namenlijk nogal eens :) ). Het kon verder geen kwaad, hij wordt en blijft gewoon wat donkerder dan mijn andere tanden. Maar met het wisselen komt alles weer goed.

Ik heb ook nog een mooie tandenbortel met Elmo erop gekregen van de tandarts-meneer. En beneden mocht ik nog een kadootje uit de ton kiezen omdat ik zoEURTMn grote jongen was.