Michael Dylano Roeleveld

Michael met beer

Eerste dag in groep 3!

20 augustus 2007

De vakantie is weer om en vandaag was het mijn eerste dag in groep 3 van O.B.S Baggelhuizen. Ik had er wel zin in maar toen ik eenmaal op mijn stoeltje in de kring zat, vond ik het toch wel eng. Mama zei dat ze dat wel kon begrijpen en dat ik haar vanmiddag maar moest vertellen hoe het was gegaan. Toen ik 0m twaalf uur vrij was voor het middageten was ik echt heel erg boos. Mama zag dat ook direct aan mij en vroeg wat er was. Nou ik vind de juf stom en alles moet anders dan ik in groep twee heb geleerd! Als ik wat wil zeggen moet ik mijn vinger opsteken en dat hoefde bij juf Yvonne niet.

‘s Middags was mijn boosheid wel weer over en liet ik mama vol trots mijn IK-boekje zien die ik van juf had gekregen. Daar staat een taart in en we moesten daar net zo veel kaarsjes op tekenen als we oud waren, bij mij staan er dus vijf kaarsjes op. Ik heb er een chocoladetaart van gemaakt met aardbeien slagroom. Dit boekje mochten we an het einde van de dag mee naar huis, waar ik er nog in verder gewerkt heb.

Papa kwam ‘s avonds bij ons eten en vroeg ook nog naar mijn dag, ik had niet zo veel zin om daarover te vertellen. Wel luisterde ik vol aandacht naar de verhalen van papa wat hij op school leerde. Zo vertelde hij dat er verschillende oorlogen zijn geweest in Nederland en dat hij de talen Grieks en Latijns had gekregen. Dat Grieks moest hij van mij natuurlijk wel even schrijven want dat wou ik wel zien! Ook hadden we nog dikke pret gehad over de namen van juffen en meesters. Mama deed steeds net of ze het niet goed verstond, en maakte er dan een gekke naam van. Stoute mama! :)